Wipe

Neuběhla dlouhá doba a je to tu zas…. Opět máte před nickem (někteří) [Wipe World]. Opět bude wipe z důvodu nedostatku místa na disku, ale tentokrát to nebude ledajaký wipe. Tento wipe bude specíální tím že hned po tomto wipu bude další za měsíc. Vysvětlím i lajkům proč budou dva wajpy po sobě. Domy si nechávejte přenést Majitelem nebo HL.Adminem.

Dne 30.1.2018 bude začínat wipe. Každý si bude moct nechat přenést svůj domeček, své věc, své farmy a cokoliv jiného pokud to nebude extrémně malé. Wipe je z důvodu přeplnění místa na disku. Tento wipe bude probíhat do doby plné naplnění disku.

Náš hosting nám poskytuje 10Gb Místa na disku.  Náš server obsahuje světy “world” taktéž námý jako “wipe world” a “world1” který wipe čeká později, ale o tom až někdy jindy.

Otázky zanechávejte v komentářích.

FAQ:

Otázka: Proč je wipe tak často ? Dříve to tak nebývalo.
Odpověď: Protože dříve na serveru nehrálo okolo 30 lidí ale jen třeba 15 to znamená že ten wipe je teď 15x častěji než dříve.

Otázka: Co způsobuje zaplnění disku ?
Odpověď: Je to způsobené tím že hráči generují svět a čím více ho generují tak tím víc se zaplňuje disk.

10
Komentujte

Please Login to comment
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Riactiondvorpe2004 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
dvorpe2004
Člen
dvorpe2004

Vy jste řekli že to budete přesouvat 30.1. 2018, toho dnetam neyl ani jediný člen A-T. Naplánujte čas kdy tam bude aspon dva.

Děkuji, dvorpe2004

dvorpe2004
Člen
dvorpe2004

Aha tak děkuji ;), a vy presouvate jak velké pozemky ? A presouvate i podzemní stavby, např. Sklep, a kam jsi mám dat věci z truhel ?

dvorpe2004
Člen
dvorpe2004

A kdy tam zítra 31.1. budete ?