Wipe

Neuběhla dlouhá doba a je to tu zas…. Opět máte před nickem (někteří) [Wipe World]. Opět bude wipe z důvodu nedostatku místa na disku, ale tentokrát to nebude ledajaký wipe. Tento wipe bude specíální tím že hned po tomto wipu bude další za měsíc. Vysvětlím i lajkům proč budou dva wajpy po sobě. Domy si nechávejte přenést Majitelem nebo HL.Adminem

Náš hosting nám poskytuje 10Gb Místa na disku.  Náš server obsahuje světy “world” taktéž námý jako “wipe world” a “world1” který wipe čeká později, ale o tom až někdy jindy.

FAQ:

Otázka: Proč je wipe tak často ? Dříve to tak nebývalo.
Odpověď: Protože dříve na serveru nehrálo okolo 30 lidí ale jen třeba 15 to znamená že ten wipe je teď 15x častěji než dříve.

Otázka: Co způsobuje zaplnění disku ?
Odpověď: Je to způsobené tím že hráči generují svět a čím více ho generují tak tím víc se zaplňuje disk.

9 komentářů u “Wipe

    • Ohraničit mapu by serveru akorád uškodilo. Kdyby jsi viděl to sem viděl já tak by jsi věděl že je to k ničemu pač by lidé pak neměli kde stavět. Co se týká tebe a tvého území a kopírování terénu to je jednoduché. Já nebudu mazat mapu po stránce seedu. Jen smažu chunky takže terén zůstane zachován ale přenést si to z5 budeš moct až při druhém wipu. Sytém neni pokašlaný. Je jen málo místa na disku. Pokud chceš můžeš měsíčně platit 100kč přes PSC.
      A můžem nechat navýšit místo na disku na 2x větší.

Napsat komentář