Nábor do Admin Teamu na post Helper [UZAVŘENO]

Hledáme schopné helpery, kteří by pracovali spolu se zbytkem stávajícího Admin Teamu na serveru. Vaše povinnost je zejména pomáhání nováčkům a stávajícím hráčům na serveru. V případě spolehlivosti a naší spokojenosti je v budoucnu možné povýšení na funkci Admin. Své přihlášky můžete zasílat ZDE Nábor bude ukončen 9.3.2019. (možné posunutí termínu)

Minimální podmínky přijetí:

 • Schopnost slušného a spisovného vyjadřování (CZ nebo SK)
 • Časová flexibilita (není možné, abyste na týden prostě zmizeli)
 • Inteligence
 • 15+ (možnost udělení vyjjímky)
 • Banová bezúhonnost

Výhodou:

 • Předchozí zkušenosti
 • Odehraná doba na serveru 48h+ (AFK hodiny se nezapočítávají)
 • Doporučení aktuálním Admin Teamem
 • Znalosti příkazů
 • Vlastnění DVIP/SPONZORa
 • Aktivní hlasování pro server
 • Originální MC

Pokud BUDETE vybráni do dalšího kola, tak vám zašleme do 12.3.2019 další instrukce co se bude dít.
Pokud NEBUDETE vybráni nic vám na mail nepřijde a jste vyřazeni z náboru. (Budete si moct ověřit ve výsledcích na webu) Pokud nebudete vybrání tak NEPIŠTE, NEPROSTE, NEŽÁDEJTE o udělení další šance.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
jeremy84
jeremy84
2 let před

Jakub658:”To je jednoduchý tohle”

2003kubo
2003kubo
2 let před
Reply to  jeremy84

amen xdd

NoiseMaker
NoiseMaker
2 let před

Rio je ubohe mi dávať ban za to čo som napísal pred 3-4 rokmi a sam si na to odpisoval.A ešte nechceš to riešiť. Nezabudni vymazať pravdu lebo to len ty dokážeš.

NoiseMaker
NoiseMaker
2 let před
Reply to  Riaction

Počkať takže ked už riešime urážanie teba tak prečo si to nieriešil somnou?Stačilo Noiz skus prestať uražať moje meno. Stým že som riešil ťa a urážal. A ani raz si mi nepovedal ,že mám vymazať ten komentár pod EC.Ohladom samotného urážania serveru som najmä riešil tvoju tvrdohlavosť.Koľko krát som ti chcel pomôcť aby tam bola väčšia komunita atd. A stále si si nedal povedať.Rio aj ked som na teba nakladal na servery stále som s radosťou podporoval ten server.Chodil som tam len kvôli tej komunite.Lebo takú komunitu som nikde inde nevidel na servery.A ohľadom AT.Divíš sa Rio že som nakladal… Číst vice »

NoiseMaker
NoiseMaker
2 let před
Reply to  NoiseMaker

A poslednou dobou ešte kým som tam hral počas 1.12 som tam prestal hrať kvôli enderovi lebo nevedel sa chovať a trollil aj ostatných hračov 🙂

NoiseMaker
NoiseMaker
2 let před
Reply to  NoiseMaker

A neviem či by si nenadával do AT ked domna drbal server(komunita) a zároven aj AT.Toto je celá moja odpoved.

NoiseMaker
NoiseMaker
2 let před
Reply to  Riaction

“A ohľadom AT.Divíš sa Rio že som nakladal na AT?Ked dennodenne som tam bol neustále sám a mal som na starosti celý server?” Riešil som Tinušku,krisa,endera. “Upravoval moje fotky,dával ve skype skupinách. “Tie fotky upravoval Ender,Erdas.Vždy som ťa volal Rio a maximálne iba jednu prezývku menom “Plameniak“. “Stačilo říct a napsal bych ti proč mam takovej názor a ty jsi mohl napsat proč je mé rozhodnuti špatně“. Už od začiatku 1.12 som ti písal aj s enderom som sa o tom bavil aby si pridal Creative lebo pokial viem vdaka Creative na (starom EC) nazbieralo neskutočne veľa ľudí.Po roku som… Číst vice »

dvorpe2004
dvorpe2004
2 let před

Kde jsou výsledky ? 😀

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x