Co nás čeká?

Chceme vás upozornit na nějaké změny, které budou na serveru.

Jedna z věcí co nás čeká bude wipe endu. Wipe endu provedeme 10.2.2019, Pokud tedy máte v endu něco co si chcete odnést udělejte to.

Další věc co nás čeká bude předělání XP farmy. Naše aktuální XP farma se dost často bugne a nemůžete kvůli tomu nabírat XPčka. Chápeme tento problém a proto tento problém bude vyřešen tak, že XP farmu předěláme aby vám XPčka dávali Pressure Platy.

Na vaše přání opět přidáme mob Arenu.

BANOVÁ AMNESTIE Protože mnozí hráč co dostali ban se možná už ponaučili. Nechceme říct že všichni hráči mají ban právem, protože se může stát že i legit hráč dostane neprávem ban. Výjimkou bude pár jedinců jejiž jména zapíšeme během několik a pár dní. Nicky naleznete ZDE: NoiseMaker

Taky vás neustále štve to jak si někdo mění den a noc? Nebojte máme řešení ikdyž né zrovna moc příjemné pro DVIP hráče. Všem (až na VETERÁNY) odebereme práva na příkazy /day a /night a o dnu se bude hlasovat. Pouze VETERÁNi a AT budou moct měnit den a noc.

Máte rádi eventy? přijde vám že jich je málo? Zkusíme s tím něco udělat. Dejte nám čas. 😉

Přišli nám od vás stížnosti, že dvě truhly jsou málo a že chcete něco dalšího. Chceme Vás požádat aby jste své návrhy psali do ticketů a nebo našim Administratorum.

Plánujeme udělat dva nové ranky. YOUTUBER a SPONZOR. Nic bližšího nemůžeme prozradit oba dva ranky jsou zatím jen v plenkách.

V průběhu měsíce únor přidáme možnost zakupovat si klíče skrze SMS. Zatím nevíme kolik klíčů za jakou cenu ale sledujte obchod. Odloženo.

Náš svět zabírá cca 18GB…. Tento svět už žije nějakou dobu a začínají se nám hromadit stížnosti že neni kde stavět. Část z vás si stěžuje na to že neni kde stavět a část na to že nechce přijít o své domečky. Uděláme anketu která demokraticky rozhodne o tom co s tímto světem bude. Ze světa nebudeme nic ukládat. Anketa bude trvat 2 týdny.

Všemi chtěný nábor. Ano i na to dojde. Bude se nabírat na pozici helper. Náboru se budete moct ucházet až se rozhodne o wipu světa. Sledujte náš web pro více informací.

Všemi chtěný creative. Creative je na dobu neurčitou pozastaven z důvodů nedostatku času pro zprovoznění. Nevíme kdy tento projekt zprovozníme.

PVP ve verzi 1.12 a vejš je prostě špatně. chceme vrátit staré dobré PVP a i jsem se o to už pokoušeli nicméně bez úspěchu. Budeme hledat další možnosti jak to staré PVP získat. 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x